Domů Aktuality Arkády ProTibet – ProTibet pod stromečkem ŽIVĚ

Arkády ProTibet – ProTibet pod stromečkem ŽIVĚ

912

Poslední předvánoční můžete navštívit náš stánek při charitativním prodeji na akci Arkády ProTibet, která se koná již pošesté v přízemí centra Arkády Pankrác. Prodej výrobků od Tibeťanů zahájíme v pátek 15. prosince 2017.

ProTibet pod stromečkem ŽIVĚ, tedy možnost nakoupit vánoční dárky, udělat radost pod stromečkem a zároveň poslat sněhové vločky radosti do Himálaje, startuje v pátek 15. prosince 2017.

Akce Arkády ProTibet bude po roce opět patřit všem, kteří chtějí na Vánoce udělat radost svým blízkým a zároveň podpořit tibetské komunity žijící v Himálaji. Návštěvníci centra budou mít příležitost koupit originální a kvalitní dárek od Tibeťanů a pomoci tak na druhém konci světa,“ říká Tomáš Přichystal z organizace MOST ProTibet.

Během pátku, soboty a neděle budete mít možnost koupit originální šperky, šátky a šály, deky, buddhistické předměty, módní doplňky nebo knihy. „Kdo bude chtít, může také formou darovacího certifikátu koupit otop na zimu nebo kolečkové křeslo pro tibetské seniory nebo Kozu ProTibet nomádům, kteří jsou za každou pomoc velmi vděční“, doplňuje dále Tomáš Přichystal.

Kromě velkého výběru originálních vánočních dárků jsme si připravili i soutěž o deku. Každý den můžete tipovat, kolik druhů produktů je na našem stánku a ten nejpřesnější tip vyhraje hřejivou deku z Himálaje.

Arkády ProTibet

Pro menší děti jsme připravili originální pexeso a pro starší děti hlavolamy. Přijďte a udělejte radost rovnou dvakrát. Těšíme se na vás.

Za velkou podporu děkujeme obchodnímu centru Arkády Pankrác. Děkujeme, že pomáháte s námi.