Domů Aktuality Běžím srdcem ProTibet – Během v českých městech podpoříte tibetské seniory

Běžím srdcem ProTibet – Během v českých městech podpoříte tibetské seniory

1360

Máte registraci na jeden ze závodů série RunCzech a chcete svým během podpořit tibetské seniory? Zapojte se do projektu Běžím srdcem ProTibet! Získané finanční prostředky podpoří tibetské seniory, konkrétně budou sloužit na nákup kolečkových křesel a holí.

Běh ProTibet pomáhal už v roce 2016
V rámci série RunCzech se poprvé Běh ProTibet konal minulý rok. Zapojilo se do něj 11 běžců, kteří na 1/2 maratonech v Praze a Olomouci získali pro tibetské seniory 9 500 Kč, za které jsme nakoupili hole pro tibetské babičky a dědečky.

Přečtěte si: Novinky z Ladakhu – Předali jsme seniorům hole a křesla

Jak můžete během získat finanční prostředky?
Běžíte 1/2 maraton nebo maraton? Tak si k této výzvě přidejte ještě jednu. Staňte se Dobroběžcem ProTibet. Vytvořte si spolu s námi vlastní fundraisingovou kampaň a získejte finanční prostředky na nákup kolečkového křesla pro tibetského dědečka.

 Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Karlových Varech  Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Českých Budějovicích
 Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Praze  Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Olomouci
 Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Praze  Běžím srdcem ProTibet - Ústí nad LabemBěžím srdcem ProTibet v Ústí nad Labem

Jak můžete svým během zaujmout své kamarády nebo kolegy?

Nabídněte svým kamarádům, ať si od Vás koupí každých 100 metrů trasy Vašeho závodu.

Vsaďte se se svými kolegy, za jaký čas Váš závod uběhnete. Pokud sázku vyhrajete, kolegové Vám přispějí.

Uspořádejte předzávodní setkání s přáteli nebo kolegy kde umístíte kasičku s nápisem – Běžím srdcem ProTibet. Na tomto setkání Vám pomůžeme představit naši organizaci, představíme projekty na podporu seniorů, promítneme fotky z letní cesty po Indii.

Členové Vaší rodiny Vám mohou přispět za každý Váš uběhnutý kilometr v závodě.

Pokud máte zájem Běžet srdcem ProTibet, kontaktujte prosím Tomáše Přichystala na tomas@protibet.cz nebo na telefonu 604 314 775.