Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Břeclav

Festival ProTibet 2017 – Břeclav

929
Festival ProTibet 2017 - Břeclav

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i v Břeclavi. Festival se koná od 7. března 2017 do 8. března 2017. Neváhejte a přijďte na festivalové akce.

Letošní protibetská Břeclav nabídne filmová promítání. Těšit se můžete na film Až budou létat oceloví ptáci zkoumající komplex navzájem se ovlivňujících vztahů mezi současným tibetským buddhismem a západní kulturou. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek v severoindickém Himálaji.

Út 7. 3.
18:00
Městská knihovna Břeclav
Národních hrdinů 9
Požehnání
Blessings: The Tsoknyi Nangchen Nuns of Tibet / Dokumentární / USA / 2009 / 104 minut
St 8. 3.
18:00
Městská knihovna Břeclav
Národních hrdinů 9
Až budou létat oceloví ptáci
When the Iron Bird Flies: Tibetan Buddhism Arrives in the West / Indie / Nepál / USA / Velká Británie / Dokumentární / 2012 / 96 minut
Po 3. 4.
18:00
Cyklosféra
Pod zámkem 3
ŽivotNaCestách.cz na Cyklosféře: Tomáš Přichystal a rozvojové projekty MOSTu ProTibet
O podpoře tibetských dětí, seniorů a malých buddhistických mnichů a mnišek beseduje Tomáš Přichystal, koordinátor Festivalu ProTibet

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na břeclavský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerovi, díky kterému se podaří festivalové akce uskutečnit: Městská knihovna Břeclav.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.