Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Český Krumlov

Festival ProTibet 2017 – Český Krumlov

951
Festival ProTibet 2017 Český Krumlov

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i v Českém Krumlově. Festival se koná 17. března 2017. Neváhejte a přijďte na festivalovou akci.

Letošní protibetský Český Krumlov besedu s buddhistickým mnichem Pemou Samdupem. Pema Samdup přijede z odlehlého údolí Spiti v severoindickém Himálaji, aby promluvil o životě v klášteře a problematice Tibetu. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek právě z kláštera Kowang v severoindickém Himálaji.

Pá 17. 3.
20:00
Velký sál bývalého konventu klarisek
Latrán 50
Beseda s buddhistickým mnichem Pemou Samdupem
Pema Samdup beseduje o životě v klášteře a problematice Tibetu. Navíc budou promítnuty fotografie o životě v horské poušti, o které se dá hovořit jako o jedné z nejméně hostinných oblastí této planety.

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na českokrumlovský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerovi, díky kterému se podaří festivalovou akci uskutečnit: Kláštery Český Krumlov.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.