Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Chotěboř

Festival ProTibet 2017 – Chotěboř

1031
Festival ProTibet 2017 Chotěboř

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i v Chotěboři. Festival se koná 24. března 2017 pod názvem Sportuj a pomáhej. Neváhejte a přijďte na festivalovou akci.

Letošní protibetská Chotěboř nabídne filmová promítání, sportovní zážitky, výstavu Pohádky v Tibetu, dílny nebo fairtrade obchod kavárnu. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek v severoindickém Himálaji.

Pá 24. 3.
15:00
Gymnázium Chotěboř
Jiráskova 637
Sportuj a pomáhej
Odpoledne plné sportu, filmů a zábavy.

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na chotěbořský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerům, díky kterým se podaří festivalovou akci uskutečnit: Gymnázium Chotěboř, Ekoklub Gymnázia Chotěboř a Chotěbořská skupina Amnesty International.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.