Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Festivalové balíčky přivezou tibetskou kulturu i do vašeho...

Festival ProTibet 2017 – Festivalové balíčky přivezou tibetskou kulturu i do vašeho města

1455

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 se rychle blíží. Festival se koná od 1. března do 31. března 2017 a díky festivalovým balíčkům ho navštívit i ve vašem městě.

Festival ProTibet 2017 nabídne celou řadu zajímavých akcí po celé České republice. Do České republiky přijede z kláštera Kowang buddhistický mnich Pema Samdup, který bude sypat pískovou mandalu, slovenský sinolog Martin Slobodník bude diskutovat nejen o čínsko-tibetských vztazích a Zuzana Ondomišiová přinese odpovědi na to, jak se žije mniškám v ženských klášterech. Na festivalu budete mít možnost navštívit cestovatelské přednášky, poslechnout si tibetské příběhy, zhlédnout zajímavé filmy nebo navštívit nejrůznější workshopy.

Výtěžek letošního ročníku poputuje na podporu vzdělání buddhistických mnišek z kláštera Kowang v severoindickém Himálaji.

Festival budete moci navštívit v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo Pardubicích a věříme, že díky festivalovým balíčkům i ve vašem městě. Jak můžete objednat festivalový balíček?

I letošní rok máte možnost se zapojit do festivalu přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Mediálním partnerem Festivalu ProTibet 2017 je Hedvábná stezka. Děkujeme.

Pokud máte nějaké otázky, prosím obracejte se na koordinátora Festivalu ProTibet 2017 Tomáše Přichystala na emailu tomas@protibet.cz nebo na telefonu 604 314 775.

Úvodní fotografie © Olivier Adam