Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Frymburk

Festival ProTibet 2017 – Frymburk

1003
Festival ProTibet 2017 - Frymburk

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i ve Frymburku. Festival se koná 18. března 2017. Neváhejte a přijďte na festivalové akce.

Letošní protibetský Frymburk nabídne setkání s buddhistickým mnichem Pemou Samdupem z kláštera Kowang nebo promítání filmového dokumentu Až budou létat oceloví ptáci zkoumající komplex navzájem se ovlivňujících vztahů mezi současným tibetským buddhismem a západní kulturou. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek v severoindickém Himálaji.

So 18. 3. 
14:00
Frymburské muzeum
Náměstí čp. 5
Setkání a beseda s buddhistickým mnichem Pemou Samdupem
Po skončení besedy bude probíhat obřad svěcení praporků
So 18. 3.
16:30
Frymburské muzeum
Náměstí čp. 5
Až budou létat oceloví ptáci
When the Iron Bird Flies: Tibetan Buddhism Arrives in the West / Indie / Nepál / USA / Velká Británie / Dokumentární / 2012 / 96 minut

Po celou dobu konání bude k dispozici stylové občerstvení a tradičně také tibetský obchůdek s originálními produkty.

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na frymburský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerovi, díky kterému se podaří festivalové akce uskutečnit: Muzeum Frymburk.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.