Festival ProTibet 2017 – Kadaň

Festival ProTibet 2017 – Kadaň

481
Sdílejte
Festival ProTibet 2017 - Kadaň

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i v Kadani. Festival se koná od 6. března do 9. března 2017. Neváhejte a přijďte na festivalové akce.

Letošní protibetská Kadaň nabídne filmové promítání, literární podvečer se Zápisky z Tibetu nebo výtvarný workshop. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek z kláštera Kowang v severoindickém Himálaji.

Po 6. 3.
17:00
Cavern Club – Střelnice
Čechova 147
Bez mrknutí
Unwinking Gaze / Dokumentární / Velká Británie / 2006 / 79 minut
Út 7. 3.
17:00
Knihovna Kadaň
Tyršova 134
Večer ve věži: Zápisky z Tibetu
Literární podvečer naplní strhující pohled na současný Tibet očima Tibeťanky narozené ve Lhase, která ale žije v Pekingu a píše čínsky.
St 8. 3.
17:00
Gymnázium Kadaň
Aula
5. května 620
Výtvarný workshop
Výtvarný workshop zaměřený na tématiku Tibetu pod vedením pedagogů gymnázia v Kadani. Autorská díla budou následně součástí minivýstavy. 
Čt 9. 3.
18:00
Střelnice
Čechova 147
Zážitkový podvečer s čajovnou Dharmasala
Příjemný podvečer spojený s povídáním a ochutnáváním tibetské kuchyně v podání autentické čajovny Dharmasala. Opět platí, že možná přijde i Tibeťan.

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na kadaňský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerům, díky kterým se podaří festivalové akce uskutečnit: Knihovna Kadaň, Restaurace Střelnice a Cavern Club, Gymnázium Kadaň a Čajovna Dharmasala.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.