Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 – Skuteč

Festival ProTibet 2017 – Skuteč

926
Festival ProTibet 2017 ve Skutči

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i ve Skutči. Festival se koná 14. března 2017. Neváhejte a přijďte na festivalové akce.

Letošní protibetská Skuteč nabídne výstavu Tibet na křižovatce nebo tvorbu mandaly. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek v severoindickém Himálaji.

Út 14. 3.
8:00
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
Vítězslava Nováka 584
Výstava Tibet na křižovatce

Bude připravena kavárna s fair trade čaji a kávou a při tom si návštěvníci budou moci něco přečíst a poslechnout o Tibetu, dokonce si budou moci vytvořit svou mandalu.

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na skutečský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerovi, díky kterému se podaří festivalové akce uskutečnit: Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.