Domů Aktuality Festival ProTibet 2017 ve škole – Poděbrady

Festival ProTibet 2017 ve škole – Poděbrady

1003
Festival ProTibet 2017 Poděbrady

Letošní ročník Festivalu ProTibet 2017 bude i v Poděbradech. Festival se koná 15. března 2017. Jsme moc rádi, že se do Festivalu zapojují i školy, kde máme příležitost udělat promítání filmu a besedu pro studenty.

Letošní protibetské Poděbrady nabídnou filmové promítání a besedu s Tomášem Přichystalem o životě tibetských exilových komunit. Festival ProTibet 2017 podpoří vzdělání buddhistických mnišek právě z kláštera Kowang v severoindickém Himálaji.

St 15. 3.
9:55
SZeŠ a SOŠ Poděbrady
Boučkova 355
Tibet volá po svobodě
Tibet´s Cry for Freedom / Dokumentární /Austrálie / 2008 / 49 minut
 
St 15. 3.
11:00
SZeŠ a SOŠ Poděbrady
Boučkova 355
Beseda s Tomášem Přichystalem o rozvojových projektech MOSTu ProTibet
  

Chci podpořit certifikátem

Podpořit vzdělání mnišek

Pokud se chystáte na poděbradský Festival, dejte o tom vědět svým přátelům na oficiální facebookové události. A nezapomeňte na oficiální hashtagy #FPT17 a #festivalprotibet.

Mediálními partnery Festivalu ProTibet 2017 jsou Hedvábná stezka a Život na cestách. Děkujeme, že se díky vám Festival dostane do světa.

Děkujeme partnerovi, díky kterému se podaří festivalovou akci uskutečnit: SZeŠ a SOŠ Poděbrady.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2017

Do festivalu máte možnost se zapojit přímo ve Vašem městě. Do festivalového balíčku si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku nebo prodejní fotografie z projektu Buddhovy dcery a darovací certifikáty na podporu tibetských dětí, seniorů a nomádů.