Domů Aktuality Internetový obchod s originálním zbožím – Náš eshop dostal nový design

Internetový obchod s originálním zbožím – Náš eshop dostal nový design

3095

Náš internetový obchod shop.protibet.cz je jedním z projektů, kterými podporujeme Tibeťany a tibetskou kulturu. Najdete v něm mnoho kvalitních, tradičních a originálních produktů. A navíc je v úplně novém designu. #shopprotibet

Internetový obchod shop.protibet.cz se může od začátku září pochlubit novým designem. Změnili jsme také rozložení jednotlivých kategorií a v nich umístěných produktů.

Nově tak můžete vybírat z hlavních kategorií Móda a šperky, Rituální předměty, Interiér a bydlení, Koření, Kosmetika a Dar Tibetu. Tyto kategorie se následně dělí do jednotlivých podkategorií.

Móda a šperky – Oblečení ♦ Šperky a bižuterie ♦ Módní doplňky – V těchto podkategoriích najdete trička, rukavice, kalhoty, ponožky, náramky, náhrdelníky, náušnice, prsteny, skleněné perly, tašky, kabelky, šátky, šály, deky, peněženky nebo obaly na mobil.

Rituální předměty – Buddhistické předměty ♦ Praporky a vlajky ♦ Meditace – V těchto podkategoriích najdete tibetské mísy, zvonky, činelky, modlitební mlýnky, buddhistické maly, sošky, thangky, vlajky, modlitební praporky, nášivky, samolepky, vonné tyčinky, stojánky na vonné tyčinky nebo meditační polštáře.

Činelky

Interiér a bydlení – Bytové dekorace ♦ Bytový textil ♦ Knihy a audio ♦ Výrobky z papíru ♦ Stolní hry – V těchto podkategoriích najdete malby a obrazy, povlaky na polštáře, přehozy na postel, prostírání, látky, obaly na knihy, CD a DVD, knihy, deníky z ručního papíru, dopisní sady, záložky nebo kalendář.

Koření – Směsi koření ♦ Jednodruhové koření – V těchto podkategoriích najdete nejrůznější koření, momentálně kategorii připravujeme, abychom vám mohli nabídnout koření ve vysoké kvalitě.

Kosmetika – Mýdla ♦ Zubní pasty ♦ Krémy a oleje – V těchto podkategoriích najdete zatím pár kusů kosmetiky. Tato kategorie je úplně nová, budeme ji postupně rozšiřovat a nabízet kvalitní kosmetické produkty.

Dar Tibetu – V této kategorii najdete jednotlivé certifikáty na podporu tibetských komunit, ať už tibetských dětí, tibetských seniorů nebo nomádů.

A samozřejmě jsme letos v létě nakoupili nové produkty, které během následujících dvou týdnů postupně do eshopu přidáme. Na blogu vám postupně budeme představovat novinky, na které se můžete těšit.

Rádi bychom poděkovali platformě Shoptet, na kterou se náš eshop přesunul. Děkujeme moc za spolupráci.