Domů Aktuality Klub ProTibet – Staňte se pilířem MOSTu ProTibet, staňte se členem Klubu...

Klub ProTibet – Staňte se pilířem MOSTu ProTibet, staňte se členem Klubu ProTibet

2356
Demul_škola

Líbí se Vám naše rozvojové projekty a rádi byste se alespoň malou částkou zapojili? Pokud si odpovídáte ANO, máme tu pro Vás Klub ProTibet. #klubprotibet

Finanční dary od členů Klubu ProTibet se rovnoměrně dělí mezi projekty v Tibetu, Indii a České republice. Chcete se zapojit? Darujte 100 Kč měsíčně a staňte se pilířem MOSTu ProTibet.

Členové Klubu ProTibet dokázali od roku 2010 přispět na konkrétní projekty v Tibetu, Indii a České republice téměř čtvrt milionu korun. Děkujeme.

V Tibetu jsme díky členům Klubu ProTibet přispěli k dostavění vzdělávacího centra Drokpa pro nomádské děti a k vzdělávání tibetských dětí ve škole Gyalten. Centrum Drokpa dnes umožňuje vzdělávání až 230 dětem, školu Gyalten navštěvuje zhruba 400 dětí.

Gyalten_ložnice

V Indii jsme díky členům Klubu ProTibet zlepšili životní podmínky jedenácti nomádským rodinám a v rámci humanitární pomoci jsme pomáhali rodinám postiženým sněhovou kalamitou. Finančně jsme podpořili nově vzniklou školu ve vesnici Demul u tibetských hranic.

Škola není veliká, v jedné místnosti se nachází třída a díky podpoře českých dárců se podařilo upravit i druhou místnost pro starší děti. Třídy, kde se děti učí, jsou skromně vybaveny. V současné době podporujeme školu a vzdělávání tibetských dětí v Demulu prostřednictvím projektu Škola ProTibet.

Aktuální informace z Demulu naleznete na: Novinky z Demulu – Přichází zima

V České republice jsme díky členům Klubu ProTibet schopni organizovat interaktivní workshopy, přednášky a další vzdělávací a volnočasové programy pro děti.

Staňte se pilířem MOSTu ProTibet, staňte se členem Klubu ProTibet.