Domů Aktuality Pozvánka – Lékařka tibetské medicíny v Olomouci

Pozvánka – Lékařka tibetské medicíny v Olomouci

1226
Pozvánka - Lékař z Ladakhu

Na začátku října dorazí do Olomouce Dr. Lobsang Bhuti, významná tibetská lékařka. Nenechte si ujít její přednášku ani zdravotní konzultace.

Dr. Lobsang Bhuti vystudovala Tibetský institut medicíny a astrologie v Dharamsale založený Jeho Svatostí dalajlamou a patří mezi nejzkušenější tibetské lékaře působící v Evropě. Dr. Bhuti patří mezi lékaře, kteří se zaměřují na léčivé bylinky z různých oblastí tibetské medicíny, ve své praxi se zaměřuje na léčbu prostřednictvím bylinkových preparátů a rad o úpravě stravy a návyků klientů.

Srdečně Vás zveme na individuální lékařské konzultace, které se budou konat 8. října 2017 od rána do 17:00 v centru Gotama, Wurmova 7, Olomouc.

Lékařská konzultace se překládá z angličtiny a trvá zhruba 40 minut. Je v ní zahrnuta diagnostika z jazyka, pulzu, moči a lékařka přihlédne také k dalším příznakům. Konzultace stojí 26€ / 700 Kč a léky (tradiční bylinné pilulky) na dobu jednoho měsíce v hodnotě 10€ / 280 Kč. Někteří lidé nepotřebují léky, ke zdraví a rovnováze jim stačí úprava stravy a denních návyků.

V případě potřeby poskytne Dr. Lobsang Bhuti poskytne i tradiční astrologickou konzultaci, která zahrnuje roční nebo celoživotní horoskop. Po konzultaci zůstává se svým klientem v emailovém kontaktu, aby mohla sledovat průběh léčení.

Kvůli časovému plánu je nutné se na zdravotní konzultace předem zaregistrovat, pro registraci prosím kontaktujte: Jozef Auxt, 739 685 384, email: solofreea@gmail.com

Po lékařských konzultacích se od 18:00 do 20:00 uskuteční veřejná přednáška s Dr. Lobsang Bhuti. Místo přednášky bude upřesněno, pravděpodobně se bude jednat o Freskový sál, Wurmova 7, Olomouc. Vstupné na přednášku je 80 Kč.