Domů Aktuality Novinky z Tibetan Homes Foundation – Výsledky zkoušek

Novinky z Tibetan Homes Foundation – Výsledky zkoušek

2218
THF - Škola

Na konci minulého týdne jsme obdrželi novinky z Tibetan Homes Foundation v Mussoorie, kde dlouhodobě podporujeme v projektu Adopce ProTibet tibetské děti. Děti absolvovaly závěrečné zkoušky a 28. května se dozvěděly výsledky. Jak zkoušky dopadly?

Vedení kanceláře THF nám napsalo: “Jsme potěšeni, že vás můžeme informovat o výsledcích zkoušek. Všichni studenti u zkoušek uspěli a mohou tak pokračovat do dalšího ročníku. Letos se nejlépe umístila studentka Tenzin Chime, která dosáhla u zkoušek úspěšnosti 92,6%.” 

Gratulujeme všem studentům k úspěšnému zvládnutí zkoušek. Jejich studium je úspěšné i díky vaší podpoře, děkujeme. Podívejte se na výsledky zkoušek na obrázku níže:

THF - Výsledky

Děti bez rodičů, které utekly z Tibetu za vzděláním našly své útočiště v dětské SOS vesničce Tibetan Homes Foundation. Vesničku založil v roce 1962 Jeho Svatost dalajlama a dnes v ní žije přes 2 500 dětí.

Chci se stát superhrdinou

Mladí Tibeťané jsou ve věku od 7 do 19 let a studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Doba podpory je směřována do ukončení jejich studia.