Domů Aktuality Podpora mnišek přes GIVT – Euronics.cz

Podpora mnišek přes GIVT – Euronics.cz

1119

MOST ProTibet je zapojený v projektu portálu GIVT, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Princip je jednoduchý – vy nakupujete na internetových obchodech a GIVT posílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty. Děkujeme, že svými nákupy pomáháte.

Finanční prostředky z GIVTu slouží na podporu vzdělání malých buddhistických mnišek z kláštera Kowang z údolí Spiti v severoindickém Himálaji.

V roce 2016 jste na Euronics.cz udělali 4 nákupy, díky kterým putuje mniškám do kláštera Kowang přesně 92 Kč, jednorázovým nákupem bylo nejvíce přispěno částkou 52 Kč.

A jak můžete buddhistické mnišky nákupem podpořit?

Jděte na www.givt.cz, zvolte si internetový obchod Euronics.cz, který nabízí spotřební elektroniku všeho druhu – od malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty. Vyberte, že chcete přispět na MOST ProTibet. Zahájíte nákup a po jeho dokončení půjde předem dané procento přímo na účet MOSTu ProTibet a následně mniškám do buddhistického kláštera.

Chci podpořit přes GIVT

Celkově jsme díky vašim nákupům zatím získali pro buddhistické mnišky 3 336 Kč. Děkujeme moc. #klikniprokowang #vícneždárek