Domů Aktuality Podpora mnišek přes GIVT – Levnéučebnice.cz

Podpora mnišek přes GIVT – Levnéučebnice.cz

1229

MOST ProTibet je zapojený v projektu portálu GIVT, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Princip je jednoduchý – vy nakupujete na internetových obchodech a GIVT posílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty. Děkujeme, že svými nákupy pomáháte.

Finanční prostředky z GIVTu slouží na podporu vzdělání malých buddhistických mnišek z kláštera Kowang z údolí Spiti v severoindickém Himálaji.

V roce 2016 jste na Levnéučebnice.cz udělali 4 nákupy, díky kterým putuje mniškám do kláštera Kowang přesně 109 Kč, jednorázovým nákupem bylo nejvíce přispěno částkou 45 Kč.

A jak můžete buddhistické mnišky nákupem podpořit?

Jděte na www.givt.cz, zvolte si internetový obchod Levnéučebnice.cz, který přináší rozsáhlou nabídku odborné literatury, učebnic a beletrie a vyberte, že chcete přispět na MOST ProTibet. Zahájíte nákup a po jeho dokončení půjde předem dané procento přímo na účet MOSTu ProTibet a následně mniškám do buddhistického kláštera.

Chci podpořit přes GIVT

Celkově jsme díky vašim nákupům zatím získali pro buddhistické mnišky 3 336 Kč. Děkujeme moc. #klikniprokowang #vícneždárek