Domů Aktuality Podpora mnišek přes GIVT – ZOOT.cz

Podpora mnišek přes GIVT – ZOOT.cz

1214

MOST ProTibet je zapojený v projektu portálu GIVT, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Princip je jednoduchý – vy nakupujete na internetových obchodech a GIVT posílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty. Děkujeme, že svými nákupy pomáháte.

Finanční prostředky z GIVTu slouží na podporu vzdělání malých buddhistických mnišek z kláštera Kowang z údolí Spiti v severoindickém Himálaji.

V roce 2016 jste na ZOOT.cz udělali 7 nákupů, díky kterým putuje mniškám do kláštera Kowang přesně 310 Kč, největším jednorázovým nákupem bylo přispěno částkou 146 Kč.

A jak můžete buddhistické mnišky nákupem podpořit?

Jděte na www.givt.cz, zvolte si internetový obchod, kde běžně nakupujete a vyberte, že chcete přispět na MOST ProTibet. Zahájíte nákup a po jeho dokončení půjde předem dané procento přímo na účet MOSTu ProTibet a následně mniškám do buddhistického kláštera.

Chci podpořit přes GIVT

ZOOT.cz jsou módní nadšenci, pionýři retailu a technologičtí inovátoři. Věří, že rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT razí unikátní omni-channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Protože láska a móda je všechno, co potřebujeme.

Celkově jsme díky vašim nákupům zatím získali pro buddhistické mnišky 3 077 Kč. Děkujeme moc. #klikniprokowang #vícneždárek