Domů Aktuality Podzim přichází a ProTibet hraje barvami – Stylové produkty naladí do podzimní...

Podzim přichází a ProTibet hraje barvami – Stylové produkty naladí do podzimní nálady

3000

Kampaň nazvaná Podzim přichází. A ProTibet hraje barvami ukazuje, jak to ženám sluší, když se naladí do podzimní nálady stylovými produkty. Kampaň nafotila herečka Nela Boudová, která má ráda podzimní čas a podzimní styling ji velmi sluší.  

Kampaň Podzim přichází. A ProTibet hraje barvami ukazuje, jak to ženám sluší, když se naladí do podzimní nálady stylovými produkty – vlněným plédem a šperky. Pléd, který oblékla Nela Boudová, je v šedivé barvě s výšivkou s tradičním vzorem. Pléd pochází z údolí Spiti, konkrétně z vesnice ležících v nadmořské výšce nad 4000 metrů nad mořem. Místní ženy ručně zpracovávají vlnu a tkají tyto krásné a teplé plédy v tradičních spitských vzorech.

To, že máte rádi podzimní čas, lze také vyjádřit hezkým barevným šperkem, na našem eshopu najdete náramky, náhrdelníky nebo prsteny. Vždy se snažíme přivézt kvalitní a originální produkty. Nela Boudová o nových špercích řekla: “Myslím, že se MOSTu ProTibet podařilo přivézt doposud nejhezčí a nejoriginálnější šperky. Právě včas před Vánocemi. Krásné dárky pro všechny ženy. Mně se nejvíce líbí masivní náramky z kamene s mantrou Óm.”

Podívejte se, jaký vlněný pléd a šperky podzimně rozzářily Nelu Boudovou.

 ProTibet hraje barvami - Vlněný pléd  ProTibet hraje barvami - Náramek tyrkysový
 ProTibet hraje barvami - Náramek Ži  ProTibet hraje barvami - Prsten tyrkenitový

Stylové produkty a módní doplňky můžete nakupovat na shop.protibet.cz. A nezapomeňte, že každý Váš nákup udělá radost i na druhém konci světa. A jak řekla Nela Boudová: „Svým nákupem podpoříte dobrou věc a určitě budou vaše šperky ostatní obdivovat.” Děkujeme.