Domů Aktuality ProTibet Ti sluší – Ženy vypadají dobře v tričku s tibetským motivem

ProTibet Ti sluší – Ženy vypadají dobře v tričku s tibetským motivem

1139

Kampaň nazvaná ProTibet Ti sluší ukazuje, jak to ženám sluší, pokud nosí trička s tibetským motivem a outfit doplní originálními skleněnými perlami. Hvězdami kampaně se staly herečky Eva Decastelo a Bára Mottlová, kterým to opravdu sluší. Spolu můžeme dokázat, že solidarita Čechů s Tibeťany a jejich dlouhodobá podpora tibetské komunity se může přenést i do oblasti módy.

Kampaň ProTibet Ti sluší ukazuje, jak to ženám sluší v tričku odkazujícím na tibetskou kulturu. Tyto designová trička s Tibeťankou jsou v delším střihu a při jejich výrobě bylo vsazeno na 100% bio bavlnu. Trička je navíc možné doplnit pohádkovými skleněnými perlami, které vytvořili tibetští umělci ve sklářské dílně v exilové vesnici v Indii. Je možné si vybrat z mnoha barev a vzorů, každá perla obsahuje určité specifické elementy a hodí se tak pro odlišné příležitosti. Perly je možné pořídit jednotlivě, jako náramek nebo náhrdelník a mohou tak hezky barevně doplnit celkový outfit.

Jedna z hvězd kampaně, herečka Bára Mottlová řekla: „Mám opravdu velkou radost, že jsem mohla být součástí tak krásného projektu. A kdo potřebuje pomoc víc, než ty malé a bezbranné děti. Ten, kdo si koupí tohle tričko, nebude jen za fešáka, ale může ho hřát i dobrý pocit.“

ProTibet Ti sluší - Tričko bílé ProTibet Ti sluší - Tričko červené
ProTibet Ti sluší - Tričko žluté ProTibet Ti sluší - Tričko zelené

Kampaň, jejíž cílem je zvýšit povědomí o možnosti nákupu a zároveň podpory tibetské komunity, vznikla s velkou pomocí webu Móda.cz, jejíž ředitel Jiří Žalud řekl: „Pomáhat a nebýt lhostejní k neštěstí druhých. To dělá z lidí lidi. Je ale velký rozdíl mezi touhou pomoci a opravdu pomoci. Proto jsme velice rádi, že lidé z neziskové organizace MOST ProTibet berou práci jako poslání a pomáhají i tam, kam naše oči nedohlédnou. Bezmocnost, bolest a utrpení totiž není vždy vidět. Myslíme si tedy, že pomoci takovou maličkostí jako zakoupením něčeho krásného na sebe, je to nejmenší, co můžeme všichni udělat.“

Stylové produkty a módní doplňky můžete nakupovat na www.shop.protibet.cz. A nezapomeňte, že každý Váš nákup udělá radost i na druhém konci světa. A jak řekla druhá hvězda kampaně, herečka Eva Decastelo: „Pomáhat je samozřejmost a pomáhat slabším a bezbranným by měla být povinnost. Pomozte i vy, prosím.“ Děkujeme.