Domů Aktuality Společně jim zatopíme – #GivingTuesdayCZ na podporu tibetských seniorů

Společně jim zatopíme – #GivingTuesdayCZ na podporu tibetských seniorů

915

Sychravý podzim přichází nejen u nás, ale i v Himálaji.  Při příležitosti letošního #GivingTuesdayCZ jsme vytvořili kampaň „Společně jim zatopíme“, jejímž cílem je podpořit nákupem otopu na zimu tibetské seniory a zajistit jim dostatek tepla v himálajské zimě.

A klepe na dveře domů tibetských seniorů. Tibetští senioři žijící v oblasti Ladakhu nemají dostatek finančních prostředků na zakoupení otopu na zimu. Ve výšce kolem 3 500 metrů nad mořem v krušné himálajské zimě je to problém.

Společně jim zatopíme - #GivingTuesdayCZ

Do kampaně “Společně jim zatopíme” se zapojil i herec, moderátor a český hlas Leonarda Hofstadtera z Teorie velkého třesku Aleš Háma. Rozhodl se, že škrtne. Škrtnete taky?

Sám Aleš Háma ke své podpoře řekl: “Pomoci někomu, když můžu, je povinnost. A v tomhle případě to zahřeje hned dvakrát, Vás na duši a dědečky a babičky v Himálaji na těle.”

Tibetské dědečky a babičky můžete v zimě podpořit i nákupem certifikátu Otop na zimu, kdy darujete teplo na jeden zimní měsíc.

Finanční prostředky získané díky kampani Společně jim zatopíme a #GivingTuesdayCZ podpoří tibetské seniory žijící v Ladakhu, konkrétně ve městě Choglamsar. Děkujeme za vaši podporu, společně tibetským seniorům zatopíme. DĚKUJEME.