Domů Aktuality Tibet v Arkádách – Předvánoční prodej výrobků

Tibet v Arkádách – Předvánoční prodej výrobků

1023
Tibetské děti

Poslední předvánoční a zároveň dobročinný víkend “Tibet v Arkádách” se koná již popáté v  suterénu centra Arkády Pankrác. Prodej výrobků od Tibeťanů, který podpoří tibetské děti, zahájíme v sobotu 17. prosince 2016. Za velké podpory centra Arkády Pankrác pořádá MOST o.p.s. Více na www.protibet.cz.

Akce Tibet v Arkádách bude patřit všem, kteří chtějí na Vánoce udělat radost svým blízkým a zároveň podpořit dobrou věc, konkrétně tibetské děti. Návštěvníci centra budou mít příležitost koupit originální a kvalitní dárek od Tibeťanů a pomoci tak dětem,“ říká Gabriela Gazdíková, koordinátorka projektu Adopce ProTibet z organizace MOST.

Návštěvníci budou mít příležitost se 17. prosince potkat se známou herečkou a patronkou projektu Adopce ProTibet Nelou Boudovou, která se během dne zapojí v suterénu centra Arkády do prodeje originálních šperků, šátků a šál, dek, buddhistických předmětů, módních doplňků a dalších zajímavých výrobků z tibetských dílen.

„Kdo bude chtít, může také formou darovacího certifikátu koupit kolečkové křeslo nebo Kozu ProTibet lidem, kteří jsou za každou pomoc velmi vděční“, vysvětluje dále Gabriela Gazdíková.

Zároveň budou mít možnost návštěvníci koupit darovací certifikát Otop na zimu, kterým darují tibetským seniorům teplo na jeden zimní měsíc. Zájemci budou mít příležitost si koupit otop přímo od Nely Boudové, hlavní tváře naše nejnovější kampaně Hovno hoří a hřeje.

Pro zájemce a nadšence bude navíc připravena hra Carrom, u které si budou moci vyzkoušet skutečnou zábavu indického Himálaje. Hra je určena pro dva až čtyři hráče, podobá se kulečníku, kdy se hráči snaží cvrnkáním dostat dřevěné kameny do kapes v rozích.

Oficiální facebooková událost akce – Tibet v Arkádách. Přijďte se za námi podívat a koupit něco hezkého. Těšíme se na vás. #tibetvarkádách