Domů Aktuality TOP 10 – Facebook – Nejlepší příspěvky v roce 2017

TOP 10 – Facebook – Nejlepší příspěvky v roce 2017

1662

V roce 2017 jsme na Facebooku zaznamenali několik úspěchů. V březnu se nám podařilo publikovat video, které se stalo nejúspěšnějším facebookovým postem v celé historii naší organizace. A v prosinci jsme překročili hranici 10 000 fanoušků na naší facebookové stránce. A to všechno díky vaší podpoře. Pojďte si s námi připomenout příspěvky, které se vám v uplynulém roce nejvíce líbily.

Facebook - TOP 10

Jednoznačně nejúspěšnějším v uplynulém roce se stal příspěvek s videem Podpoř Tibet, naštveš Činu. Spot spojený s kampaní #jsemprotibet od režiséra Honzy Látala vidělo na Facebooku přes 562 000 lidí a dostalo celkem přes 18 600 lajků, z toho 2 863 přímo u příspěvku. Děkujeme všem, kteří se podívali, jak to dopadne, když čínský voják najde českou vlajku v buddhistickém klášteře.

Facebook - TOP 10

Druhým nejúspěšnějším příspěvkem se stal vánoční ProTibet pod stromečkem s herečkou Nelou Boudovou. Příspěvek o sněhových vločkách radosti získal 850 lajků, oslovil více jak 89 000 lidí a stal se příspěvkem s nejvíce kliknutími na shop.protibet.cz za rok 2017. Děkujeme.

ProTibet pod stromečkem

Facebook - TOP 10

Třetím nejúspěšnějším příspěvkem se stalo další video, tentokrát poděkování za magickou hranici 20 milionů, kterými jsme díky vaší pomoci podpořili tibetské děti, seniory, malé buddhistické mnichy a mnišky a nomády. Příspěvek získal celkem 476 lajků a v povánočním čase ukázal, že díky vaší pomoci dokážeme velké věci. Děkujeme, jste skvělí.

Facebook - TOP 10

Čtvrtým nejúspěšnějším příspěvkem se stala fotka herce Aleše Hámy, který se v rámci kampaně #GivingTuesdayCZ rozhodl podpořit tibetské seniory a přidal se ke kampani Společně jim zatopíme. Příspěvek, který upozornil na potřeby seniorů v himálajské zimě a vyzýval “Škrtněte s námi”, získal 369 lajků. Děkujeme, že jste pořádně zatopili.

Facebook - TOP 10

Pátým nejúspěšnějším příspěvkem byla vzpomínka na paní Květu Fialovou, ženu, která pomáhala, dovedla se zastat slabých a trefně komentovat lidskou hloupost. Rádi vzpomínáme na její pomoc Tibeťanům a na scénu, kdy suverénně vytáhla na kamery v televizním pořadu tibetskou vlajku.  Příspěvek s fotkou paní Fialové s jejím vlastnoručním věnováním získal 295 lajků. Děkujeme.

Facebook - TOP 10

Šestým nejúspěšnějším se stal satirický post při příležitosti návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Číně. Mluvilo se o volných místech ve vládním speciálu a tak jsme navrhovali, že bychom se mohli vmáčknout a na dlouhé cestě diskutovat o stabilizaci společnosti. Příspěvek, ve kterém jsme navrhovali, že na cestě si můžeme kromě diskuze pouštět i video Podpoř Tibet, naštveš Čínu, získal 220 lajků. Děkujeme.

MOST na Facebooku

Facebook - TOP 10

Sedmým nejúspěšnějším příspěvkem se stalo přivítání podzimu a spuštění kampaně Podzim přichází. A ProTibet hraje barvami. Příspěvek s herečkou Nelou Boudovou, která se do podzimní atmosféry vybavila náramky a šálami a svým podzimním outfitem podpořila tibetské komunity, získal 214 lajků. Děkujeme.

Facebook - TOP 10

Osmým nejúspěšnějším příspěvkem se stal další vánoční ProTibet pod stromečkem, který přinášel štěstí a radost. Přívěsek s kalendářem, jehož nákupem jste posílali 15 sněhových vloček radosti, získal 195 lajků. Děkujeme, že jste vánočními nákupy podpořili tibetské komunity.

Facebook - TOP 10

Devátým nejúspěšnějším příspěvkem se stala soutěž o krásný interiérový doplněk – nástěnnou tapisérii dovezenou z himálajského kláštera Ki. Příspěvek získal 186 lajků a o tapisérii byl velký zájem. Máme pro vás překvapení, tapisérii máme ještě jednu a během ledna proběhne další soutěž, ve které budete mít možnost tuto tapisérii získat. Děkujeme.

Facebook - TOP 10

A desátým nejúspěšnějším příspěvkem se stala vzpomínka na naše setkání s Jeho Svatostí dalajlamou, které proběhlo v létě během buddhistického učení v klášteře Diskit. Příspěvek získal 179 lajků a nám připomněl hezké chvíle, které jsme ve společnosti Jeho Svatosti strávili. Děkujeme moc.

Na závěr bychom vám rádi poděkovali za všechny vaše lajky, sdílení, komentáře a hodnocení, jsme rádi, že se vám naše aktivita na Facebooku líbí a uděláme maximum, abychom i v tomto roce publikovali obsah, ve kterém vám budeme ukazovat, jak se žije tibetským dětem, seniorům, buddhistickým mnichům a mniškám a nomádům a který vás zaujme a pobaví. Děkujeme.