Domů Aktuality TOP 10 – Instagram – Nejlepší příspěvky v roce 2017

TOP 10 – Instagram – Nejlepší příspěvky v roce 2017

1623

Rok 2017 byl pro nás druhým rokem, který jsme strávili na Instagramu. V uplynulém roce jsme zveřejnili 115 příspěvků, mezi nejúspěšnější patřily příspěvky s přírodou a lidmi. Překročili jsme hranici 450 sledujících, kteří pravidelně sledují vše, co se točí kolem MOSTu ProTibet. Děkujeme za vaši podporu a pojďte si s námi připomenout příspěvky, které se vám v uplynulém roce nejvíce líbily.

Instagram - TOP 10

Instagram - I - MniškyNejúspěšnějším příspěvkem uplynulého roku se stala fotografie dvou buddhistických mnišek u himálajského jezera Chandratal Lake, kterou jsme pořídili během našeho letního putování po rozvojových projektech. Fotka, která získala 53 srdíček, informovala o tom, že se podařilo přímo podpořit vzdělání 228 malých buddhistických mnišek a mnichů. Děkujeme moc.

Instagram - TOP 10

Instagram - II - BabičkyDruhým nejúspěšnějším příspěvkem roku se stala fotografie tibetských babiček, kterou jsme přidali ve stejné sérii jako buddhistické mnišky, tedy SUMMERTIME in #india2017. Fotka pořízená v Ladakhu, která informovala o přímé podpoře 111 tibetských babiček a dědečků, získala 52 srdíček. Děkujeme moc, jsme rádi za srdíčka i podporu tibetských seniorů.

Instagram - TOP 10 - Blog III

Instagram - II - MnichTřetím nejúspěšnějším příspěvkem roku se stala fotografie buddhistického mnicha zachyceného při tvorbě mandaly. Tato fotografie získala 52 srdíček a upozorňovala na přicházející událost – v pražské Národní galerii se v rámci výstavy Buddhovy dcery sypala písková mandala. Mandalu přijel sypat buddhistický mnich Pema Samdup z údolí Spiti a sypání sklidilo mezi návštěvníky velký úspěch. Děkujeme.

Instagram - TOP 10 - Blog IV

Instagram - IV - HoryČtvrtým nejúspěšnějším příspěvkem se stala fotografie Himálaje v rámci série příspěvků PROTIBET IN HIMALAYAS. Fotografii jsme pořídili při dlouhé cestě autem z Dharamsaly do Ladakhu. Tuto cestu provází nádherné výhledy a jeden z nich získal 46 srdíček. Měli jsme štěstí, že jsme stihli fotografii pořídit před náhlou změnou počasí, která je v této nadmořské výšce naprosto běžná. Děkujeme.

Instagram - TOP 10 - Blog V

Instagram - V- Jeho Svatost dalajlamaPátým nejúspěšnějším příspěvkem se stala fotografie Jeho Svatosti dalajlamy opět ze série SUMMERTIME in #india2017, která odkazovala na osobní setkání v Ladakhu, konkrétně v klášteru Diskit a získala 45 srdíček.  Měli jsme možnost po buddhistickém učení absolvovat audienci s Jeho Svatostí a toto setkání v nás zanechalo krásné vzpomínky. Děkujeme.

MOST na Instagramu

Instagram - TOP 10 - Blog VI

Instagram - VI - Malý buddhistický mnichŠestým nejúspěšnějším příspěvkem se stala fotografie malého buddhistického mníška z kláštera Diskit. Fotografie ze série BE INSPIRED by #protibet získala 43 srdíček a děkovala za vaši podporu vzdělání buddhistických mníšků prostřednictvím projektu Adopce ProTibet. Setkání s malými mníšky nám vždy přinese inspiraci, která nás naplňuje celý další rok. Děkujeme.

Instagram - TOP 10

Instagram - VI - KvětySedmým nejúspěšnějším příspěvkem se stala jarní fotografie květů, která získala 43 srdíček. Olomoucká magnólie z prostředí jednoho z olomouckých městských parků s popisem “Jaro ve vzduchu, #protibet v srdci” se tak stala nejúspěšnější fotografií, která vznikla v České republice a jednou ze tří fotografií přírody mezi nejúspěšnějšími příspěvky. Děkujeme moc za srdíčka.

Instagram - TOP 10

Instagram - VI - Klášter KiOsmým nejúspěšnějším příspěvkem se stala fotografie kláštera Ki opět ze série SUMMERTIME in #india2017, která získala 43 srdíček. Klášter Ki byl založen zhruba v 11. století a patří k nejvíce navštěvovaným místům v údolí Spiti. Do kláštera za podporovanými malými mnichy jezdíme pravidelně a vždy si najdeme čas na ranní procházku nad klášter, odkud jsou nádherné výhledy nejen na klášter, ale i na celé údolí.

Instagram - TOP 10

Instagram - IX - JezeroDevátým nejúspěšnějším příspěvkem se stala další fotografie ze série PROTIBET IN HIMALAYAS, tentokrát posvátné jezero Tso Moriri. Fotografie dostala 42 srdíček a stala se druhou nejúspěšnější fotografií přírody. K jezeru jsme se vydali se svým tibetským průvodcem a byl to jeden z nejkrásnějších zážitků našeho indického putování v roce 2016.

Instagram - TOP 10

Instagram - X - Jeho Svatost dalajlamaDesátým nejúspěšnějším příspěvkem uplynulého roku se stala další fotografie Jeho Svatosti dalajlamy, tentokrát ze série INDIA 2017. Fotografie, která vznikla během učení Jeho Svatosti dalajlamy v klášteře Diskit, získala 41 srdíček. Měli jsme velké štěstí, že se učení konalo zrovna v klášteře Diskit, kde díky Adopci ProTibet podporujeme vzdělání malých buddhistických mníšků. Byl to nepopsatelný zážitek.

Na závěr bychom vám rádi poděkovali za všechny vaše srdíčka, komentáře a vaše vlastní příspěvky s hashtagem #protibet, jsme rádi, že se vám naše fotografie na Instagramu líbí a uděláme maximum, abychom i v tomto roce publikovali obsah, ve kterém vám budeme ukazovat, jak se žije tibetským dětem, seniorům, buddhistickým mnichům a mniškám a nomádům a který vás zaujme a pobaví. Děkujeme.