Domů Soutěže Soutěž s tématem #india2016

Soutěž s tématem #india2016

2183

Od poloviny srpna probíhala na našem facebookovém profilu bodovací soutěž s tématem #india2016. Tipovací soutěž, jejíž hlavní cenou byl kámen od posvátného jezera Tso Moriri již má svého celkového vítěze.

Vítězkou se stala paní Petra Sváková, která za pět kol bodovací soutěže zvládla nasbírat 13 bodů. Připsala si tři vítězství a dvě druhá místa a jako jediná se zapojila do všech kol soutěže. Sama paní Sváková k tomu řekla: „Pravidelně sleduji Vaše příspěvky a aktivity. Moc Vám fandím a děkuji za to, co všechno děláte. A soutěže vždy pobaví, poučí a potěší. Mám velkou radost.“

A o co se vlastně hrálo? Hlavní výhrou byl kámen od posvátného jezera Tso Moriri, vítězové jednotlivých kol obdrželi skleněné perly, sadu nálepek s motivem tibetské vlajky a také náramky.

blog-protibet-3

Do tipování se vedle mnohých fanoušků zapojila i populární skupina Kryštof, které se týkala jedna otázka a svým tipem vybojovala druhé místo a získala tak sadu nálepek s motivem tibetské vlajky.

Chcete si zkusit soutěžní otázky nanečisto? Nyní máte možnost, naši fanoušci tipovali odpovědi na tyto otázky:

  • Jakou maximální rychlostí jsme jeli v motorikše?
  • Kolik kilometrů jsme najeli v autech a autobusech?
  • Kolik hodin jsme strávili při cestách v autech a autobusech?
  • Kolik minut jsme strávili na jednom z nejvýše položených silničních sedel světa – Khardung La?
  • Jak dlouho jsme na tibetské svatbě zpívali písničku Ty a já od skupiny Kryštof?

Tipovali jste? Líbí se Vám soutěže na našem facebookovém profilu? Připravujeme další, pokud se chcete zapojit, staňte se naším fanouškem na Facebooku a příštím výhercem můžete být i Vy.